472 Views

Išbandyti fechtavimo sportą Vilniuje nemokamai jau penktą vasarą kviečia fechtavimo klubo „Fechtavimo akademija“ treneriai Vingio parke prie estrados. Suaugusieji ir vaikai noriai atranda fechtavimą, daugeliui suaugusiųjų tokia galimybė yra vaikystės svajonės realizavimas, kai svajodavo kovoti kaip muškietininkai ar Zoro.

Liepos mėnesį suplanuotos treniruotės ketvirtadieniais nuo 18.30 val. Pirmųjų treniruočių dalyviai puikiai įvertino sporto azartą ir eleganciją. Kita artimiausia treniruotė jau liepos 16 d. Tikslus treniruočių grafikas skelbiamas Facebook puslapyje Fechtavimo akademija.

Apsilankę liepos 16 dienos užsiėmime naujokai turės galimybė laimėti asmeninę pažintinę fechtavimo treniruotę salėje sau ir dar 3 draugams rugsėjo mėnesį! Dovana skirta paminėti antrąjį Fechtavimo akademija gimtadienį.

Fechtavimo akademijos prezidentė Vilma Kasiulynienė sako – „Malonu matyti spinduliuojančias žmonių akis, mums fechtavimas yra kasdienybė, o daugeliui tai nepažinta ir nauja laisvalaikio leidimo forma, kuomet kūnas ir protas yra įtraukiami į kovos meną.“ 

Užsiėmimai nemokami vykdomo projekto „Judu, aktyviai gyvenu“ veiklos metu. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas.

Rekomenduojame būti apsirengus patogia apranga, nevaržančia judesių, ir sportine avalyne. Registracija nebūtina, į užsiėmimą atvykti vėliausiai keletą minučių iki suplanuoto laiko, kuris skelbiamas Facebook puslapyje Fechtavimo akademija.

Į akademiją yra kviečiami visi norintys susipažinti su fechtavimo sportu ir ugdyti čempionišką charakterį