Savanoriavimas gali būti naudinga veikla, kuri padeda susipažinti su naujais žmonėmis ir imtis naujų iššūkių.

Savanoriavimo nauda

Yra ne viena priežastis tapti savanoriu sporte – būtent savanoriai padeda sėkmingai vykdyti sportinę veiklą ir kuria naują sporto žvaigždžių kartą. Savanorių pagalba yra itin svarbi sportui!

DUK

Kai kurios savanoriavimo pozicijos turi kvalifikacinius reikalavimus, pavyzdžiui trenerio asistentas, tačiau Fechtavimo akademija organizuoja mokymus ar padeda atrasti veiklą pagal turimus įgūdžius. Dažniausiai yra svarbu žmogiškosios savybės, pavyzdžiui, gebėti sutarti su žmonėmis, būti patikimu ir entuziastingu, domėtis sportu.
Fechtavimo akademija ieško entuziastingų ir besidominčių žmonių, kurie galėtų prisidėti prie veiklos vykdymo įvairiose srityse. Ar žinojai, kad savanoriavimas suteikia energijos antplūdį ir džiaugsmą, kaip kad pakėlus atlyginimą? Įgūdžiai ir savybės, kurios bus tobulinamos: pasitikėjimas savimi; viešasis kalbėjimas; savigarba; renginių organizavimas.
Savanoriai yra sporto herojai. Be jų Fechtavimo Akademijos veikla nebūtų tokia sėkminga ir būtent dėl šios priežasties būdamas savanorių gali tikėtis būti apdovanotu. Žinoma savanoriams dažniausiai padėkojama už jų skirtą laiką neoficialiai, tačiau skirdamas savo laiką gali tikėtis ir oficialus atlygio už savo atsidavimą ir indėlį per apdovanojimus. Apdovanojimas gali būti gautas už nominacijas: Metų savanoris Metų jaunasis ambasadorius
Parašykite laišką el. paštu fechtavimoakademija@gmail.com pasidalindami mintimis, kokiais darbais galite prisidėti prie Fechtavimo akademijos veiklos arba atvykti pasikalbėti gyvai į sporto salę treniruočių metu.

Patarimai savanoriams

Pirmiausia reiktų išsiaiškinti, kokių savanorių ieško Fechtavimo akademija ar jei nerandi sau tinkamos pozicijos, gali pats pasiūlyti ir tikėtina bus sutarta savanoriavimo pozicija.
Tu gali turėti tokių įgūdžių, kurie iš pirmo gali atrodyti nereikšmingi sporte. Gal tu esi labai geras buhalteris, o gal turi gebėjimų taisyti elektros įrenginius? Tu nebūtinai turi būti pats sportininkas, kad galėtum padaryti reikšmingą poveikį sportui.
Patartina pabendrauti su esamais savanoriais apie jų patirtį savanoriaujant. Geriausias būdas tai padaryti susisiekti su Fechtavimo akademija ir pasidomėti.

Šiuo metu ieškome

reikiami įgūdžiai: entuziazmas, geri bendravimo įgūdžiai, noras mokytis ir mokyti. Atsakomybės: mokymų programos vykdymas. Fechtavimo akademija organizuoja mokymus treneriams.

reikiami įgūdžiai: sąžiningumas, teisingumas. Atsakomybės: teisėjavimas varžybų metu, rezultatų apskaita. Fechtavimo akademija organizuoja mokymus teisėjams.

reikiami įgūdžiai: kompiuterinis raštingumas, sąžiningumas, atsakingumas. Atsakomybės: vykdomų varžybų rezultatų suvedimas į kompiuterinę programą, varžybų organizavimas.

reikiami įgūdžiai: organizaciniai įgūdžiai, buhalterijos išmanymas, raštvedybos žinios, sąžiningumas, atsakingumas, galimybė įsipareigoti mažiausiai metų laikotarpiui. Atsakomybės: atsakomybė už Fechtavimo akademijos finansinę veiklą, užtikrinimas, kad vykdomi atsiskaitymai pagal pateiktus dokumentus, grynųjų pinigų operacijų apskaita, dalyvavimas susirinkimuose su Prezidentu, metinių ataskaitų parengimas, metinio biudžeto planavimas kartu su Prezidentu, biudžeto plano vykdymo kontrolė.

Reikiami įgūdžiai: entuziazmas, organizaciniai įgūdžiai, geri bendravimo įgūdžiai, kūrybiškumas, pozityvumas, patirtis marketingo srityje ir/ ar bendravime su žiniasklaida būtų pranašumas. Atsakomybės: marketingo plano parengimas, jo kontrolė ir vykdymas, bendradarbiavimas su buhalteriu sudarant biudžetą skirtą marketingui, numatyti veiklas atitinkančias strategiją, ataskaitų rengimas.

Reikiami įgūdžiai – elektronikos išmanymas, kruopštumas. Atsakomybės: fechtavimo aparatūros priežiūra, remontas, esant poreikiui – ginklų taisymas.

Reikiami įgūdžiai – organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas, geri bendravimo įgūdžiai, viešasis kalbėjimas. Atsakomybės: renginių plano sudarymas, renginių organizavimas, jų vedimas, reikiamos atributikos nupirkimas.

Reikiami įgūdžiai: geri įgūdžiai naudotis turima technika ir puiki fantazija. Atsakomybės: renginių, varžybų akimirkų fiksavimas, fotografijos paruošimas viešinimui.

Į akademiją yra kviečiami visi norintys susipažinti su fechtavimo sportu ir ugdyti čempionišką charakterį