Jaunų žmonių – sporto lyderių ugdymas!


Mes tikime, kad jaunieji sporto atstovai yra mūsų ateitis ir daro reikšmingą bei svarbią įtaką mūsų sportui. Todėl jaunieji sportininkai turėtų turėti galimybę išbandyti save ir tobulinti lyderystės įgūdžius, kurie atspindi jų gebėjimus ir interesus.
Kiekvieną sporto sezoną renkame vieną jaunąjį ambasadorių, kuris viešina Fechtavimo akademijos veiklą, motyvuoja, įkvepia ir skatina kitus jaunus žmones įsitraukti į akademijos veiklą bei aktyviai leisti savo laisvalaikį.
Jaunasis ambasadorius Fechtavimo akademijai yra itin svarbus, yra kreipiamas dėmesys į jo išsakytą nuomonę, vertinami jo pastebėjimai ir atsižvelgiama priimant sprendimus į jo rekomendacijas. Fechtavimo akademija suteikia galimybę vieną mėnesį lankyti treniruotes nemokamai ir dovanoja marškinėlius.

Jaunojo ambasadoriaus svarbiausios rolės:

  1. Viešinti fechtavimo sportą ir Fechtavimo akademijos veiklą, motyvuoti ir įkvėpti kitus jaunus žmones sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį, pasakoti apie Fechtavimo akademijos veiklą savo mokykloje, draugų rate, bendruomenėje ir skatinti prisijungti.
  2. Daryti įtaką jaunų žmonių tarpe apie aktyvios ir sveikos gyvensenos svarbą, fechtavimo sporto naudą, varžymosi galimybes. Informacija dalintis susitikimuose, socialiniuose tinkluose.

Jaunasis ambasadorius tampa fechtavimo sporto sektinu pavyzdžiu jaunų žmonių tarpe. Reikalavimai jam – būti moksleiviu, siekti tobulinti lyderio savybes, domėtis sportu, būti aktyviu visuomenės nariu.

Susidomėjai? Rašyk mums elektroniniu paštu fechtavimoakademija@gmail.com, kodėl būtent Tu turėtum tapti Jaunuoju ambasadoriumi. Parašyk savo vardą, pavardę, mokyklą, kurioje mokaisi ir kurioje klasėje, daugiausia 300 žodžių apie savo Jaunojo ambasadoriaus planuojamą nuveikti veiklą per metus ir kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Tave. Laiškų laukiame iki 2022 m. rugsėjo 30 d.

Į akademiją yra kviečiami visi norintys susipažinti su fechtavimo sportu ir ugdyti čempionišką charakterį