Treniruotės yra skirtos visiems. Jų metu lavinamas fizinis , techninis, taktinis ir psichologinis pasiruošimas. Fechtavimas vienintelė kovinio sporto šaka neturinti dalyvių svorio kategorijos.
Rekomenduojame ne stebėti, o dalyvauti. Tokiu būdu patirsite sporto teikiamą naudą ir įgysite fechtavimo pagrindus.
Fechtavimu gali užsiimti visi nepriklausomai nuo amžiaus. Kviečiame prisijungti ir patys tuo įsitikinsite.
Fechtavimas priskiriamas prie vieno iš saugiausių sportų, kadangi yra naudojamos apsaugos, apsaugančios nuo galimų sužeidimų. Yra taikomi itin aukšti saugumo reikalavimai.
Sveikatai reikalavimų nėra. Apie savo sveikatos būklę rekomenduojame būtinai informuoti trenerius, kad būtų galima atsižvelgti į skiriamas užduotis treniruočių metu.
Mokomės visą gyvenimą. Fechtavimo akademijoje mokymų programa sudaryta ne vieneriems metams, tačiau fechtavimo pagrindus įgyti galima ir per vieną treniruotę individualiai dirbant su treneriu.
Pradinį fechtavimosi inventorių suteikia Fechtavimo akademija. Rekomenduojame atvykti į treniruotę su patogia sportine apranga ir sportine avalyne.
Lietuvoje nėra fechtavimo inventoriaus parduotuvių. Visą reikiamą inventorių reikia užsisakyti iš užsienio arba kreiptis į trenerį, kuris padės įsigyti reikiamus daiktus.
Inventorių parduoti galima individualiai ieškant pirkėjo arba Fechtavimo akademija gali nupirkti tinkamą naudoti inventorių už pusę mokėtos kainos. Pvz., jei pirštinė kainuoja 20 eur, tai Fechtavimo akademija nupirktų už 10 Eur kainą.
Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00-20:00 laiku ir kas antrą šeštadienį 10:00-13:00 laiku.

Į akademiją yra kviečiami visi norintys susipažinti su fechtavimo sportu ir ugdyti čempionišką charakterį