//fechtavimoakademija.lt/wp-content/uploads/2018/07/Fencing-1-e1531406508270.jpg

Individualūs užsiėmimai

Užsiėmimai vyksta suderinus individualiai laiką su trenere.
Šie užsiėmimai skirti visiems, kurie nori susipažinti su fechtavimo sportu, bet negali skirti laiko nuosekliam darbui treniruočių metu.
Tel. 862160951 Vilma.

Su savimi turėti:

  • Sportinę aprangą
  • Sportinę švarią avalynę
  • Vandens atsigerti

Galite rinktis

Visi nuo mažens esame kovotojai, tačiau tik nedaugelis turėjo galimybę paimti špagą į rankas ir iškviesti į dvikovą savo varžovą.  Mes sudarome galimybę pasijusti tikraisiais kovotojais nuostabios šventės metu.

Vaikų gimtadieniai vyksta su plastikiniais ginklais. Jie yra saugūs ir smagūs. Vaikai apie patirtus įspūdžius kalba dar ne viena dieną po užsiėmimo.

Laikas ir kaina derinama individualiai.

 

Kiekvienas asmuo atskleis savo galimybes varžydamasis kovos takelyje su savo kolega, o gal ir bosu. Kuris iš visų bus nugalėtojas? Intriga išlieka iki paskutinio dūrio!

Siūlomas scenarijus:

  1. Fechtavimo pagrindai
  2. Varžybos
  3. Įspūdžių aptarimas

Kovoti gali visi 🙂

Laikas ir kaina derinama individualiai.

 

Kolektyvą labiausiai suartina bendra veikla. Rekomenduojamas dalyvių skaičius 6 arba 12.

Geriausiai susipažinti ir atsiskleisti padeda nepatirti nuotykiai ir bendras tikslas. Komandinių varžybų metu kovos vyksta 3 prieš 3, nugali tik viena komanda. Nuostabi pramoga organizuojant komandos formavimo vakarėlius, kadangi 3 kovotojai kovoja su kitos komandos 3 kovotojais, tarpusavyje vienos komandos nariai gali palaikyti vieni kitus, patarti kaip kovoti su priešininku. Tikslas - iškovoti bendrą pergalę.

Laikas ir kaina derinama individualiai.

Sekite informaciją facebook. Fechtavimo akademija atveria duris norintiems susipažinti su fechtavimu, išmokti fechtavimo pagrindų, smagiai praleisti 1 valandą.

Nesate bandę fechtavimo, tačiau norite su juo susipažinti individualios pamokos su treneriu metu? Susisiekime ir sutarsime laiką.

Turite įdėją, kurią norite įgyvendinti? susisiekime ir kartu rasime sprendimą.

Džiaugsmo

Nuotykių

Azarto

Į akademiją yra kviečiami visi norintys susipažinti su fechtavimo sportu ir ugdyti čempionišką charakterį